poznaj markę felicea

Felicea to polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych. Tworzymy je z myślą o świadomych kobietach, dla których dobry skład, transparentność i odpowiedzialna pielęgnacja są tak samo ważne, jak trwały efekt i intensywna pigmentacja.

Naturalne składy sprawiają, że produkty Felicea są bardzo uniwersalne, dla każdego typu cery i wieku. Felicea to odpowiednie kosmetyki dla nastolatków, ale także dla dojrzałych kobiet. Szeroka oferta produktów pozwala skompletować pełną kosmetyczkę, tym samym wykonać makijaż od a do z, na każdą okazję.

Uważnie dobieramy składniki naszych produktów, ale to nie wszystko. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, dlatego każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami w duchu eko. Kosmetyki naturalne Felicea to troska o zdrowie, nie zapominamy więc o środowisku. Więcej na temat #LESSWASTE znajdziesz tutaj. 

Makijaż czy naturalność? Felicea!

Każdy z kosmetyków posiada drobiazgowy opis składu, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów. Pragniemy zapewnić naszym klientkom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Wszystkie receptury kosmetyków Felicea bazują na starannie wyselekcjonowanych surowcach pochodzenia naturalnego. Korzystamy z cennych właściwości pielęgnacyjnych olei, wosków i minerałów. Właśnie dlatego kosmetyki naturalne Felicea pozwalają stworzyć trwały makijaż, ale również pozytywnie wpływają na kondycję skóry.

W portfolio naszych kosmetyków znajdują się m.in. palety cieni, naturalna szminka, wegańska maskara czy podkład z dobrym składem, z którego jesteśmy szczególnie dumni.

Marzenia się spełniają

Ania i Łukasz to właściciele i pomysłodawcy marki Felicea. Uważnie pracowali nad jej konceptem, a ich pomysły powoli przekształcały się w realne produkty. Tak powstały kosmetyki naturalne, które już od 2014 roku zyskują zaufanie coraz większej grupy klientek. Felicea jest wynikiem mieszanki ich marzeń i wiedzy.

Łukasz, z wykształcenia inżynier produkcji, zawsze pragnął stworzyć własną markę. Wiedzę na temat procesów produkcji kosmetyków wyniósł z domu. Uczył się jej od podstaw w firmie swojego taty, który poświęcił tej branży blisko trzydzieści lat. Łukasz rozpoczął karierę zawodową w rodzinnej firmie, ale szybko trafił do międzynarodowych korporacji, gdzie dalej poszerzał swoją wiedzę. Lata, które w nich spędził, nie oddaliły go jednak od marzenia – wręcz przeciwnie.

Postanowienie Łukasza od początku wspierała jego żona, Ania. Jest zwolenniczką zdrowego trybu życia, zbilansowanej diety i naturalnych kosmetyków. Kilkanaście lat temu swoje pierwsze naturalne kosmetyki przywoziła z Berlina i marzyła o tym, aby ten rynek również rozwinął się w Polsce. Szczególnie brakowało jej właśnie naturalnych produktów kolorowych. To wtedy wpadła na pomysł, aby połączyć jej potrzeby oraz marzenia męża i stworzyć własną linię naturalnych kosmetyków do makijażu.

Tak rozpoczął się proces tworzenia marki Felicea. Od 2014 roku to nie tylko sposób na biznes, ale także ich styl bycia, wartości i pasja.

Ania i Łukasz

Opakowanie #lesswaste

Produkty wegańskie

Refill wymienne wkłady

Wyprodukowano w Polsce
    @felicea.pl

    #lesswaste

    Loading...